Ortopedia – kwasy hialuronowe, PRP, płynne implanty

Poradnia Reumatologiczna

 

Ortopedia - kwasy hialuronowe, PRP, płynne implanty

1. Happy Cross (Producent Francja) - płynna elastyczna, forma implantu

Opis produktu

  • Nowoczesna płynna, elastyczna, forma implantu
  • Opatentowana formuła usieciowania na poziomie 90%
  • Trójwymiarowa technologia hydrożelu
  • Zawiera wysoko stężony mannitol, który długo utrzymuje się w stawie i działa jako stabilizator termiczny oraz przeciwbólowo
2. PRP (osocze bogatopłytkowe) – BEZKONKURENCYJNA CENA

Opis produktu
Dzięki opatentowanej technologii żelu i specjalnej, wewnętrznej powierzchni powłoki agregacja płytek jest osiągana z wydajnością 95-96 % przy jednoczesnym zachowaniu integralności strukturalnej, poprzez pojedyncze 5 minutowe wirowanie. W badaniach klinicznych udowodniono, że gęstość płytek krwi w osoczu uzyskana w zestawach włoskiego producenta DPG PRP jest o 6-8 razy wyższa niż gęstość płytek krwi w normalnej krwi.

Jak się przygotować do zabiegu PRP?
Zabieg PRP wykonywany jest z krwi pacjenta, ważne aby była ona w dobrej kondycji. Zaleca się w dniu zabiegu pić dużo wody oraz nie spożywać posiłków 5-6 h przed zabiegiem.

Cena promocyjna dla Pacjentów JKmed
PRP wraz z podaniem - 490 zł (cena regularna 900 zł)

3. Kwasy Hialuronowe – dostępne i rekomendowane przez ortopedów w JKmed

Wiskosuplementacja poprzez kwasy hialuronowe – przeczytaj dlaczego warto?

Kwas Hialuronowy 1% FlexiStav IN

Opis Produktu
FlexiStaw IN jest jałowym, apirogennym, przejrzystym, lepkosprężnym roztworem hialuronianu sodu, w strzykawce jednorazowego użytku. Posiada dużą masę cząsteczkową 2,5-3 Mda.

Zastosowanie
Rekomendowane 3 iniekcje (1 iniekcja raz na tydzień).

Cena
90 zł + koszt wizyty/iniekcji


Kwas Hialuronowy ze sterydem Cingal 4 ml

Opis Produktu
Innowacyjne połączenie długotrwale działającego usieciowanego kwasu hialuronowego z powszechnie znanym sterydem. Szczególnie polecany jeśli zmianom zwyrodnieniowym towarzyszy stan zapalny w obrębie stawu.


Kwas Hialuronowy 1,5% - HyalOne 60mg/4ml One Shot

Opis Produktu
Jest dedykowany dla pacjentów z rozpoznaną chorobą zwyrodnieniową stawu biodrowego lub kolanowego. Zapewnia szybki efekt działania terapii. 

Zastosowanie
One Shot – 1 iniekcja


Kwas Hialuronowy 2% - StawON 60mg/3ml One Shot

Opis produktu

Produkt przeznaczony do jednorazowego użycia, ze wskazaniem dla aktywnych amatorów sportu (biegi, narciarstwo) u których występują problemy związane z początkowymi objawami ChZS (choroby zwyrodnienia stawów) oraz dla osób z widocznymi zmianami w wyniku ChZS, którym umożliwi dalszą rehabilitację. Produkt pochodzący z biofermentacji co powoduje mniejsze ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych.

Zastosowanie
One Shot – 1 iniekcja 


ViscoPlus® Gel 2,5%, 3 ml - One Shot

Opis produktu

Nowa formuła bezpiecznego leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów w zalecanej pojedynczej terapii iniekcji. Długotrwała skuteczność dzięki długotrwałej resorpcji oraz znacznie wyższy efekt amortyzacji i smarowania. ViscoPlus® to wysoko oczyszczony hialuronian sodu o bardzo niskim poziomie endotoksyn, co zmniejsza degradację hialuronianu przez wolne rodniki i enzymy.
Dzięki wysokiej lepkości ~3 mln Dalton, znacznie wyższemu stężeniu, większej pojemności i nowej technologii, ViscoPlus® Gel znacząco poprawia jakość autogenicznej mazi stawowej.

Zastosowanie
One Shot – 1 iniekcja

Posted in brak.