Michał Jankowski

 

Lek.Med. Michał Jankowski

 

Specjalizacje:

USGdopplers

Ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku w roku 1996, a staż podyplomowy odbył w Szpitalu Miejskim w Gdyni. I stopień specjalizacji z radiologii uzyskał w roku 2000 pracując w Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie (kierownikiem specjalizacji była dr Maria Przyłęcka-Koziróg), a II stopień specjalizacji w roku 2006. Pracował jako asystent w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie, następnie w Szpitalu Miejskim w Gdyni, a w latach 2005-2015 ponownie w Szpitalu w Wejherowie (jako zastępca kierownika Zakładu Diagnostyki Obrazowej).

W tym czasie uczestniczył w licznych krajowych i zagranicznych kursach doskonalących, konferencjach i kongresach (m.in. w latach 2005-2007 konferencje ECR w Wiedniu, 2008 udział w warsztatach tomografii wielorzędowej w Szpitalu Uniwersyteckim w Augsburgu, w latach 2011-2015 uczestniczył w międzynarodowych kongresach ESGAR oraz w licznych kursach i konferencjach krajowych , szczególnie w zakresie tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego m.in.w Jachrance i Kielcach w latach 2005-2010 oraz ultrasonografii dopplerowskiej).

W JK med zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną, ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki dopplerowskiej , a także konsultuje badania radiologii klasycznej i tomografii komputerowej.

Zarejestruj się!
Wizyta NFZ
e-rejestracja
Zadzwoń
58 572 55 00
Napisz
rejestracja@jkmed.pl
Posted in Prywatne.