Kariera – lekarze

Kariera

Lekarzy wszystkich specjalizacji oraz lekarzy rodzinnych zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu medycznego. Jako stabilny Partner obecny od kilkunastu lat na rynku, zapewniamy długoletnią i korzystną współpracę. Jesteśmy otwarci na rozwój i zainteresowani podjęciem współpracy z lekarzami rodzinnymi oraz specjalistami. Naszemu zespołowi medycznemu zapewniamy kompleksowe zabezpieczenie kwestii formalno-administracyjnych i opiekę prawną. Stawiamy na stały dostęp do wiedzy, dlatego informujemy naszych lekarzy o zmianach w branży medycznej oraz umożliwiamy im wewnętrzne konsultacje. Poza stałym wynagrodzeniem, oferujemy dodatkowe premie i możliwość rozwoju. Chętnie porozmawiamy o nowych możliwościach.
 

Wybierz specjalizację:

Stopień specjalizacji:

Forma zatrudnienia:

Imię i nazwisko:

Numer kontaktowy:

Adres e-mail:

Dodatkowe kwalifikacje:

Dodaj dokumenty ( Skompresowany plik zip )

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych dobrowolnie w powyższym formularzu jest Placówka Medyczna JKmed z siedzibą w Wejherowie przy ul. O. Szczukowskiej 7, 84-200 Wejherowo. Wszelkie pytania i wątpliwości z tym związane prosimy kierować do naszego punktu kontaktowego - Inspektora Ochrony Danych Osobowych Placówki na adres ochronadanych@jkmed.pl

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi lub realizacji usług medycznych.

Mam świadomość swojego prawa do dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Wiem, iż moja zgoda poprzez dobrowolne wypełnienie formularza może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail oraz wszelkich danych osobowych z bazy danych Placówki Madycznej JKmed z siedzibą w Wejherowie przy ul. O. Szczukowskiej 7, 84-200 Wejherowo.